EMT Akademi / Kurumsal
Adli bilişimin
geleceğini
inşa ediyoruz
Adli bilişimin
geleceğini
inşa ediyoruz


Ülkemizde Adli Bilişim ve Emt AkademiSon birkaç yıldır dijital delillerin sayısı çarpıcı bir şekilde artmaktadır. 2000’li yılların başında dijital materyal olarak değerlendirdiğimiz delil çeşitliliği ile günümüzdeki çeşitlilik arasında büyük farklar bulunmaktadır. Dijital materyallerin çeşitliliğinin artmasında, bilgisayarların hayatımızın merkezine yerleşmesi ve cep telefonlarının bu denli yaygınlaşması önemli bir paya sahiptir.

Günümüz dünyasında bilişimin hayatlarımızdaki yeri, bilişim güvenliğinin de geldiği önemli noktayı gözler önüne sermektedir. Bilişim güvenliği konusunda uzman personelin yetiştirilmesine, istihdamına ve mevcut personelin yeteneklerinin artırılmasına duyulan ihtiyaç noktasında EMT Akademi, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, elinden gelen tüm desteği sağlamaktadır.

Dijital materyallerin veri depolama kapasitelerinin her sene en az iki katına çıkması, incelenecek veri miktarını büyük bir ölçüde artırmaktadır. İncelenecek veri miktarındaki bu artış, adli bilişim uzmanları için tek engel değildir. Günümüzde dijital DNA’mıza dönüşen ve hakkımızda, etrafımızda kimsenin bilemeyeceği kadar hassas bilgileri içeren cep telefonları, üreticilerin geliştirdiği ve aşılması neredeyse imkânsız olan şifreleme sistemleri ile korunmaktadır.

Mobil ve diğer digital cihaz incelemeleri sırasında karşılaşılan zorlukları aşma yöntemleri, farklı uygulama ve kilit atlatma teknolojileri eğitimlerimizin temel konularını oluşturmaktadır. Bilişim güvenliği tehdidine karşı yapılacak en güçlü savunma olarak; alanında yetkin, kalifiye bir iş gücü oluşturulmaktadır.

Eğitimlerimizin diğer bir misyonu da adli bilişim sektöründeki en son teknolojileri, ürün güncellemelerini ve küresel trendleri katılımcılara aktarmak ve bu konudaki farkındalıklarını artırmaktır.
"Dijital materyallerin çeşitliliğinin artmasında, bilgisayarların hayatımızın merkezine yerleşmesi ve cep telefonlarının bu denli yaygınlaşması önemli bir paya sahiptir."
EMT Akademi
EMT Akademi’nin
Zengin Ders Programı
Eğitimlerimiz, dijital delillerde karşılaşılan zorlukları simüle eden gerçekçi, çok platformlu senaryoları ele almak için tasarlanmıştır. Bilişim alanındaki en güncel gelişmeleri kapsayan eğitim içeriklerimiz, sık sık güncellenmektedir.

Derslerimiz, en verimli uygulama yaklaşımını sunacak şekilde, farklı seviyelerdeki katılımcılara uygun olarak hazırlanmaktadır.

Eğitimlerimizin konu, süre ve içerikleri gelen talepler doğrultusunda değiştirilebilmektedir. Kursa katılanlara katılım sertifikası verilmektedir.
EMT Akademi

EMT Merkez Binası bünyesinde yer alan eğitim salonunda verilen eğitimler
her katılımcıya, eğitim konusuna ve belirlenen gereksinimlere göre,
ihtiyaç duyacağı bireysel donanımı sağlamaktadır.
EMT Akademi

EMT Akademi

Talep edilmesi halinde, eğitimi talep eden kurumun kendi merkezlerinde de eğitim verilebilmektedir.Basın Odası

Kurumsal LogoTanıtım Broşürü
EMT Akademi
Bir EMT Electronics markasıdır.

EMT Elektronik Mühendislik
San. Tic. Ltd. Şti.


Bize Ulaşın

Çamlıca Mahallesi, Anadolu Bulvarı No:16, Regnum Ticaret Merkezi, B Blok No: 5/1, 06200 Yenimahalle
ANKARA - TURKEY

+90 (312) 472 20 60
+90 (312) 472 20 65
emtakademi@emt.com.tr

E-Bültene Kaydolun

Tüm Hakları Saklıdır: 2018
EMT Electronics
Web Tasarım